# Cadeaukaarten verkopen op je eigen website, zonder dat je bezoeker wegklikt

  [Home](https://mijnevent.nl/nl) / [Blog](https://mijnevent.nl/nl/blog) / Cadeaukaarten verkopen op je eigen website, zonder dat je bezoeker wegklikt   cadeaukaarten embed widget eigen website 

# Cadeaukaarten verkopen op je eigen website, zonder dat je bezoeker wegklikt

 Je cadeaukaart stond tot nu toe op je ticketshop. Met één regel code staat de aankoop op je eigen site: bedrag kiezen, boodschap schrijven, afrekenen, en daarna terug op de pagina waar je bezoeker begon.

 [Jasper Koers](https://mijnevent.nl/nl/auteur/jasper-koers) · 5 oktober 2026 · 3 min leestijd 

  ![](https://regify-mijnevent.s3.eu-central-1.amazonaws.com/blog/covers/cadeaukaarten-verkopen-op-je-eigen-website.webp)  Foto: [Kira auf der Heide](https://unsplash.com/@kadh?utm_source=MijnEvent&utm_medium=referral) / [Unsplash](https://unsplash.com/?utm_source=MijnEvent&utm_medium=referral)     In het kort

- Met het attribuut data-mijnevent-giftcard staat de aankoop van je cadeaukaart op je eigen website, in je eigen huisstijl.
- Het is dezelfde aankooppagina als op je ticketshop: bedrag, persoonlijke boodschap, ontvanger en afrekenen.
- Betalen opent in het hoofdvenster. Na het betalen linkt de bedankpagina terug naar de pagina op jouw site waar de koper begon.
- De code staat onder Integraties zodra cadeaukaarten bij je instellingen aan staan. Het kost niets extra.

# Kort antwoord

Je kunt de verkoop van je cadeaukaart nu op je eigen website zetten. Je plakt twee regels code op een pagina; je bezoeker kiest daar een bedrag, schrijft een boodschap en rekent af. Na het betalen komt hij terug op jouw pagina.

```html

```

# Waarom op je eigen site

Een cadeaukaart koop je zelden gepland. Iemand zoekt een cadeau, komt op je website en denkt: dat is leuk. Dat is het moment. Moet hij dan eerst doorklikken naar een andere site, dan raak je een deel van die mensen kwijt.

Tot nu toe stond de cadeaukaart alleen op je ticketshop, op een adres als `jouwatelier.mijnevent.nl/cadeaukaart`. Je kon ernaar linken, meer niet. Voor tickets, cursussen en je webshop kon je al een widget op je eigen site zetten. Voor de cadeaukaart kan dat nu ook.

# Zo ziet het eruit

De widget is dezelfde aankooppagina als op je ticketshop, zonder kop en voet, in jouw huisstijl. Hij groeit mee met de inhoud, dus je krijgt geen schuifbalk in een kadertje.

![Een voorbeeldwebsite van een atelier met de cadeaukaart-widget erin: bedrag kiezen, ontvanger, persoonlijke boodschap en de bestelknop](https://regify-mijnevent.s3.eu-central-1.amazonaws.com/blog/inline/cadeaukaart-widget-eigen-site.webp)

De koper:

1. kiest een bedrag of typt er zelf een;
2. schrijft een persoonlijke boodschap en vult in voor wie de kaart is;
3. rekent af met iDEAL | Wero of een andere betaalmethode;
4. krijgt de kaart per mail, en komt via de bedankpagina terug op jouw site.

Het betalen opent in het hoofdvenster, niet in het kadertje: zo werkt het bij elke bank zonder gedoe.

# Waar vind je de code

In beheer onder **Integraties**. Kies bij "Wat wil je tonen?" voor **Cadeaukaart** en kopieer de code. Staat de keuze er niet, zet dan eerst cadeaukaarten aan bij je instellingen.

Beheert iemand anders je website? Dan stuur je de code met uitleg vanaf dezelfde pagina rechtstreeks naar je websitebouwer.

# Goed om te weten

- **Zet je cadeaukaarten tijdelijk uit**, dan toont de widget een nette melding in plaats van een foutpagina. Je hoeft de code niet van je site te halen.
- **De voorwaarden en het herroepingsrecht** staan in de widget, net als op je ticketshop. De koper gaat ermee akkoord bij het bestellen.
- **Meer op je eigen site zetten?** Tickets, je complete aanbod of één cursus: dat staat in [je ticketshop op je eigen website](/nl/blog/ticketshop-embedden-op-je-eigen-site).

Meer over wat de cadeaukaart kan, van huisstijl tot restsaldo, lees je op de pagina over [cadeaukaarten](/nl/cadeaukaarten).

   Veelgestelde vragen

## Veelgestelde vragen

## Moet ik iets installeren?

  Nee. Je plakt twee regels in een HTML-blok van je website: een div en het script. Dat werkt in elk websitesysteem waar je eigen HTML kunt plaatsen.

## Ziet de widget eruit als mijn website?

  Hij neemt de huisstijl over die je in MijnEvent hebt ingesteld: kleuren, lettertype en knopstijl. De hoogte past zich aan de inhoud aan.

## Waar komt de koper uit na het betalen?

  Op de bedankpagina, met de code van de kaart en een knop terug naar de pagina op jouw site waar de widget staat. De kaart zelf komt per mail.

## Kan de koper de kaart aan één event koppelen?

  Ja, als je dat aanbiedt. De widget toont dezelfde keuzes als de pagina op je ticketshop.

## Wat kost het?

  Niets extra. Op de aanschaf van een cadeaukaart rekent MijnEvent geen fee; pas bij het inwisselen geldt de gewone fee per ticket.

  [    Terug naar blog ](https://mijnevent.nl/nl/blog) 

  MijnEvent

## Meer lezen

 [ ![](https://regify-mijnevent.s3.eu-central-1.amazonaws.com/blog/covers/pasfoto-op-de-ledenkaart-in-de-wallet.webp) lidmaatschappen 

 Jasper Koers · 5 oktober 2026 · 4 min leestijd

## Pasfoto op de ledenkaart: zo zie je bij de ingang van wie de kaart is

Een seizoenskaart of abonnement is persoonlijk, maar een QR-code is zo doorgestuurd. Met een pasfoto op de kaart in Apple Wallet en Google Wallet, en op het scherm van de controleur, zie je in één oogopslag of de kaart van de persoon is die hem laat zien.

 ](https://mijnevent.nl/nl/blog/pasfoto-op-de-ledenkaart-in-de-wallet) [ ![](https://regify-mijnevent.s3.eu-central-1.amazonaws.com/blog/covers/besloten-events-vanaf-5-november-50-euro-per-event.webp) prijzen 

 Jasper Koers · 5 oktober 2026 · 3 min leestijd

## Besloten events kosten vanaf 5 november € 50 per event. Openbare gratis tickets blijven gratis

Een event met alleen gratis tickets achter een toegangscode kost vanaf 5 november 2026 € 50 per event, met onbeperkt aanmeldingen. Voor openbare events verandert er niets: een gratis ticket blijft gratis.

 ](https://mijnevent.nl/nl/blog/besloten-events-vanaf-5-november-50-euro-per-event) [ ![](https://regify-mijnevent.s3.eu-central-1.amazonaws.com/blog/covers/kaartverkoop-via-tikkie-of-ticketsysteem.webp) pricing 

 MijnEvent · 5 oktober 2026 · 6 min leestijd

## Kaartverkoop via Tikkie of een ticketsysteem? Een eerlijke rekensom

Een betaalverzoek rondsturen is de goedkoopste manier om geld voor kaartjes op te halen. Dat zeggen we er gewoon bij. Wat je ervoor inlevert, zie je pas aan de deur en in de kasboeken.

 ](https://mijnevent.nl/nl/blog/kaartverkoop-via-tikkie-of-ticketsysteem) 

   MijnEvent

## Klaar om te beginnen?

Maak gratis een account aan en verkoop je eerste tickets vandaag nog.

 [Start gratis](https://mijnevent.nl/registreer) [Prijzen](https://mijnevent.nl/nl/prijzen)
